Jerzy FEDKOWICZ (1891 - 1959)
Nr katalogowy: 258
Motyw architektoniczny nad murem obronny
olej, płótno, 60 x 65 cm;
na odwrocie nalepka z Pałacu Sztuki
w Krakowie z 1969/1970 r.