Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Nr katalogowy: 246
Thanatos
olej, płótno, 47,5 x 26,5 cm;
sygn. p. d.: J. Malczewski
olej, płótno, 47,5 x 26,5 cm;
sygn. p. d.: J. Malczewski
sygnatura powtórzona w ramach kompozycji: J. Malczewski