Nr katalogowy: 1603
Aplika ścienna z papugą
Nieokreślona wytwórnia europejska - Niemcy ?, XX w.
owalna aplika, z plastyczną dekoracją od frontu z ulistnionymi i ukwieconymi gałązkami, z papugą siedzącą na konarze pośrodku z podwójną tylną ścianką tworzącą rodzaj pojemnika; ubytki dekoracji plastycznej i czubka na głowie papugi;
majolika, farby wys. temperatur, szkliwo ołowiowe; wymiary:50 x 34,5 cm, głęb. ok. 9 cm; sygn. wyciskiem: WS&S (niewyraźny)
800 zł