Edward NARKIEWICZ (ur. 1938)
Nr katalogowy: 1404
Troki latem, 1977
olej, płyta pilśniowa;
21,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy)
olej, płyta pilśniowa; 21,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie sygn., dat. i opis: EDWARD NARKIEWICZ / "TROKI LATEM" 35 X 29) [CM] / 1977 OLEJ