Nr katalogowy: 207
Król
drewno polichromowane, złocone, wys. 83 cm;
Polska?, XIX w.
w manierze gotyckiej, postać męska, ubrana cała na złoto, w długim płąszczu, z insygniami władzy, o półdługich włosach i ciemnym zaroście;
Polska?, XIX w.