Halina CIEŚLIŃSKA-BRZESKA (1923-2004)
Nr katalogowy: 1121
Kwiaty w wazonie - Imieninowy bukiet
olej, płótno; 55 x 38 cm;
sygn. l. d.: HCieślińska / Brzeska,