Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)
Nr katalogowy: 154
Lena - Akt
olej, tektura; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: St. Żurawski
olej, tektura; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: St. Żurawski
na odwrocie nalepka z Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego w Krakowie z 1936 r. z numerem 9199 i informacjami o pracy
4 000 zł