Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Nr katalogowy: 410
Pejzaż, 1957
olej, deska; 44 x 53 cm;
sygn. p. d.: Dominik
* do wylicytowanej ceny doliczana jest opłata z tytułu droit de suite
sygn. p. d.: Dominik