Simon Louis BOIZOT (1743-1809)- według
Nr katalogowy: 214
Kupidyn
brąz; wys. 64 cm; sygn. na podstawie: BOIZOT
odlew XX w.
pełnoplastyczne przedstawienie Kupidyna sięgającego po łuk i strzałę;
odlew XX w.