Rzeźbiarz nieokreślony (XIX w.)
Nr katalogowy: 208
Diana
Jean Antoine HOUDON (1741-1828) - według
brąz patynowany; wys. 60 cm;
sygn.na podstawie: Houdon
brąz patynowany; wys. 60 cm;
sygn.na podstawie: Houdon