Karol HUKAN (1888-1958)
Nr katalogowy: 207
Popiersie mężczyzny, lata 30. XX w.
brąz, wys. ok. 55 cm;
sygn.: Karol Hukan / Kraków
sygn.: Karol Hukan / Kraków