Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)
Nr katalogowy: 1130
Motyw z małego miasteczka, ok. 1945-1950
olej, sklejka; 51,5 x 57 cm;
sygn. p. d.: J Hrynkowski;
sygn. p. d.: J Hrynkowski;