Józef Wincenty KRUSZEWSKI (1853-1920)
Nr katalogowy: 1123
Kolejka
tusz, akwarela, papier; 34,5 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn p. d.: J. Kruszewski
sygn p. d.: J. Kruszewski