Herman WAGNER (XX w.)
Nr katalogowy: 1113
Kogut i kury
olej, płótno; 60,5 x 80,5 cm;
sygn l. d.: słaboczytelnie
olej, płótno; 60,5 x 80,5 cm;
sygn l. d.: słaboczytelnie
na odwrocie nalepka z Galerie Assindia z Essen, nazwiskiem artysty oraz wtórny ? opis ołówkiem na blejtramie