Janusz TRZEBIATOWSKI (ur. 1936)
Nr katalogowy: 1107
Nad czerwoną strugą
olej, płótno; 45 x 50 cm;
w załączniku odwrocie oprawy z nalepką z TPSP
w Krakowie z informacją o pracy i autorze