Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)
Nr katalogowy: 160
Portret damy - Karolina Glorieux
olej, płótno dublowane; 150 x 100 cm
Identyfikacja osoby na podstawie częściowo zamazanego
napisu na odwrocie.
napisu na odwrocie.