Kazimierz BATOWSKI (1866-1946)
Nr katalogowy: 155
Powóz przed dworem, 1924
olej, tektura; 39,5 x 56 cm;
sygn. p. d.: Batowski / 1924
sygn. p. d.: Batowski / 1924