Zygmunt JÓZEFCZYK (1881-1966)
Nr katalogowy: 137
Nad rozlewiskiem
olej, płótno; 53,5 x 93 cm;
sygn. l. d.: Z. Józefczyk;
olej, płótno; 53,5 x 93 cm;
sygn. l. d.: Z. Józefczyk;
na odwrocie na krośnie malarskim 2 stemple Składu Papieru R. Aleksandrowicz przy ul. Basztowej w Krakowie; oraz dopisany nr 92