Nr katalogowy: 913
Stół neorokokowy
konstrukcja i fornir - mahoń; 74 x 107 x 82 cm,
Francja, 1 poł. XX w.
o blacie zbliżonym do prostokąta, falistym na obrzeżu, z wysuwanymi wkładami pod nim, wsparty na esowatych nóżkach, fornirowanym intarsjowany w romby na blacie, ozdobiony rzeźbionymi rocailami na oskrzynieniu;
konstrukcja i fornir - mahoń; 74 x 107 x 82 cm, wysuwane wkłady na krótszych bokach blatu każdy 40,5 x 82 cm; powierzchnia blatu po wysunięciu obu wkładów: 188 x 82 cm.
Francja, 1 poł. XX w.
Stół o formie i dekoracji będącej dalekim nawiązaniem do wzorów francuskich mebli rokokowych.
2 200 zł