Nr katalogowy: 828
Puchar zwieńczony figurą orła, w stylu II Cesarstwa
brąz złocony i patynowany, marmur;
wys. 45,3 cm, szer. 26,8 cm, głęb. 18,2 cm.
Francja, po poł. XIX w.
Francja, po poł. XIX w.