Nr katalogowy: 1713
Mlecznik
srebro wewnątrz złocone; waga 222 g.
Europa Zach., ok. poł. XIX w.
na czterech rolwerkowych nóżkach, gruszkowaty dekorowany puklami oraz grawerowanym ornamentem roślinnym, z szerokim wylewem i obłym uchem ;
srebro wewnątrz złocone; wys. 15 cm, szer. 14 cm, głęb. 9,8 cm; waga 222 g.
Europa Zach., ok. poł. XIX w.