Nr katalogowy: 716
Cukiernica
srebro próby 900 cechowane; waga 316 g.
Niemcy, k. XIX w.
na czterech wygiętych nóżkach zakończonych stylizowanymi rozetkami u nasady, gładka, brzusiec i nakrywka puklowane i żebrowane; nakrywka zwieńczona plastycznym kwiatkiem, wnętrze złocone;
srebro próby 900 cechowane (900, półksiężyc korona, cecha państwowa estońska); wys. 11,9 cm, szer. 12 cm, głęb. 9,8 cm; waga 316 g.
Niemcy, k. XIX w.
1 900 zł