Nr katalogowy: 713
Papierośnica
srebro próby 800 cechowane, waga 84 g.
Niemcy, k. XIX w.
prostokątna, o krawędziach wyoblonych, wewnątrz złocona, zamykana na zatrzask, z dekoracją neorokokową, pośrodku rocaillowe rezerwy, w jednej kartusz z herbem Korab;
srebro próby 800 cechowane (B, półksiężyc, korona, 800); wys. 1,7 cm, szer. 9,2 cm, głęb. 8,2 cm, waga 84 g.
Niemcy, k. XIX w.