Nr katalogowy: 1617
Chłopiec na kogucie
fajans ze szkliwem cynowo-ołowiowym,
wys.42 cm; sygn. wyciskiem: O
Nieokreślona pracownia - wytwórnia europejska, XX w.
wys.42 cm; sygn. wyciskiem: O