Bronisław CHROMY (ur. 1925)
Nr katalogowy: 502
Zestaw 3 medali
brąz
1.Kolisty; av, napis W WALCE O NIEPODLEG/ ŁOŚĆ I SOCJALIZM PZPR/ 40/ lecie/ ZJEDNOCZENIA PPR/ PPS; brąz, odlew, patyna zielona; średn. 10,5 cm;
2.kolisty; av.: pośrodku postać w sutannie, w pozie oranta ze wzniesionymi ramionami, nad głową otwór - tworzący aureolę; wzdłuż krawędzi napis: "KANONIZACJA SŁUGI BOŻEGO JANA PAWŁA II"; rv.: postać jw., wokoło napis: "WYSTAWA FILATELISTYCZNA KRAKÓW 2014"; sygn.: "B. CHROMY" / nr "74"; brąz odlew, patyna, średnica 10,8//11 cm, grubość 2 cm. nr 54/80
3.Kolisty, ażurowy; av.: pośrodku otwór, ze stojącą postacią Kopernika; na krawędzi u dołu napis: "I LICEUM EKONOMICZNE IM. M. KOPERNIKA W KRAKOWIE"; rv.: napis: "ROK ZAŁOŻENIA 1882"; brąz, odlew, patyna zielona; średnica 8,6 //9,2 cm; grubość 1,1 cm.