Jerzy WOLFF (1902-1985)
Nr katalogowy: 1422
Łazienki, 1972
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. g.: Wolff 72
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. g.: Wolff 72
na odwrocie, na blejtramie na górnej krawędzi
napis autorski: JERZY WOLFF 1972 "ŁAZIENKI"