Joanna GAŁECKA (ur. 1963)
Nr katalogowy: 1419
Bataliony (Toki), 2016
akryl, płótno; 70 x 99,5 cm;
sygn. p. d.: Gałecka 2016
sygn. p. d.: Gałecka 2016