Grażyna KORPAL
Nr katalogowy: 1418
Ariadna
olej, płótno, 61,2 x 50,2 cm;
sygn. p. d.: GKorpal / 91
olej, płótno, 61,2 x 50,2 cm;
sygn. p. d.: GKorpal / 91
na odwrocie napis: AUTOR: GRAŻYNA KORPAL / OLEJ NA PŁÓTNIE. / WYMIAR: 51 X 61 cm / P.T.: ARIADNA oraz zapis liczbowy na płótnie