Wacław KONDEK (1917-1976)
Nr katalogowy: 1412
Zwierzak czerwony, 1963
olej, płótno; 60 x 81,5 cm;
na odwrocie na blejtramie napisy: 1963 WACŁAW KONDEK olej / płótno "Zwierzak czerwony"