Edmund BURKE (1912-1999)
Nr katalogowy: 418
Spłoszone łabędzie, 1990
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: Burke
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: Burke
na odwrocie napis: EDMUND BURKE. 1990 / SPŁOSZONE ŁABĘDZIE. / OL. 65 x 81 cm.
2 000 zł