Stefan SUBERLAK (1928-1994)
Nr katalogowy: 309
Schronisko 1, 1973
litografia, karton,
70,5 x 54,5 cm (odcisk płyty);
litografia, karton,
sygn. i dat. p. d.: St. Suberlak 1973, opis p. d.: "SCHRONISKO I" litografia 2/20 (ołówkiem)