Stefan SUBERLAK (1928-1994)
Nr katalogowy: 308
Szałas, 1987
litografia, karton,
54,5 x 70,6 cm (odcisk płyty);
litografia, karton,
sygn. i dat. p. d.: Suberlak 1987 (ołówkiem), sygn. powtórzona na płycie: SUBERLAK, opis l. d.: "SZAŁAS II" litografia (ołówkiem),
tytuł powtórzony na płycie l. d.: SZAŁAS