Henryk KUNA (1879-1945)
Nr katalogowy: 204
Głowa kobiety
marmur; ok.: 38 x 35 x 20 cm;
sygn. z tyłu: H. KUNA
marmur; ok.: 38 x 35 x 20 cm;
sygn. z tyłu: H. KUNA
stan zach.: po konserwacji i rekonstrukcji (liczne spękania z gipsowymi uzupełnieniami)