Jules René HERVÉ (1887-1981)
Nr katalogowy: 136
Akt we wnętrzu - Odaliska
olej, tektura; 49,5 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: Jules R. Herve
sygn. p. d.: Jules R. Herve