Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)
Nr katalogowy: 23
Powrót spod Moskwy
węgiel, kreda, szary papier;
26,8 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: nieczytelnie
sygn. p. d.: nieczytelnie