Nr katalogowy: 901
Bufet art déco
konstrukcja - sosna, mahoń, sklejka;
fornir - orzech, mahoń; 103 x 120 x 50 cm.
Polska, przełom lat 20. i 30. XX w.
w formie dwuskrzydłowej szafki, o prostych bokach i froncie, z falistymi frontowymi narożami, zwieńczonej blatem o profilowanym obrzeżu z nałożoną nań w tylnej partii wąską płytą zwieńczoną profilowaną listwą, wsparty na konsolowych, profilowanych nogach. Całość fornirowana wzorzysta okleiną.
We wnętrzu dwie szuflady u góry i półka;
konstrukcja - sosna, mahoń, sklejka; fornir - orzech, mahoń;
103 x 120 x 50 cm.
Wąski bufet w stylu polskiego art déco, o skubizowanej formie
zmiękczonej zaokrąglonymi i sfalowanymi narożami, okleinowany
fornirem o niezwykle wyrazistym rysunku, stanowiącym jego
wielką ozdobę.
2 900 zł