KAZIMIERZ WILK (UR. 1943)
Nr katalogowy: 1416
Złote chryzantemy, 1992
olej, płótno; 65,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: K. WILK
olej, płótno; 65,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: K. WILK
na odwrocie opis: Kazimierz Wilk / "Złote chryzantemy" olej, 1992 / wym 65 x 50 cm