Witold POPIEL (ur. 1977)
Nr katalogowy: 408
Minuta w kur, 2015
olej, akryl, tektura; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Popiel,
sygn. p. d.: Popiel,
na odwrocie certyfikat autentyczności z informacją o pracy