Nr katalogowy: 1205
Mały rybak
brąz patynowany; wys. 17,5 cm,
Europa Zachodnia, odlew XX w.
figurka chłopca w rybackich wysokich butach i za dużych spodniach z szelkami; na głowie kaptur - südwestka; podstawa prostokątna o zaokrąglonych narożach; z tyłu sygn.: „R. Loeffeld 1891”;
brąz patynowany; wys. 17,5 cm, podstawa 5,8 x 4,5 cm.
Europa Zachodnia, odlew XX w.