W. GÓRSKI (XX w.)
Nr katalogowy: 1112
Para pejzaży na paletach
1. Pejzaż leśny
2. Pejzaż z chatą
1. Pejzaż leśny
olej, deska (paleta); 35,5 x 22,5 cm;
sygn. p. d.: J? W. Górski;
na odwrocie "Pejzaż z żaglówką"
2. Pejzaż z chatą
olej, deska (paleta) owalna; 22,5 x 30 cm;
sygn. l. d.: W. Górski