Malarz nieokreślony
Nr katalogowy: 1108
Zamek w Toblino
olej, płótno; 69 x 106 cm;
napis wtórny. l. d.: F. Manasero?
olej, płótno; 69 x 106 cm;
na odwrocie na blejtramie napis: Castle Toblino Sizilian (sic!)