Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy: 146
Groszki w wazonie
olej, tektura; 35,7 x 72,3 cm;
sygn. p. d.: A. Karpiński
sygn. p. d.: A. Karpiński
na odwrocie napis autorski: Groszki / mal. / A. Karpiński / Kraków
10 000 zł