Jan Nepomucen GŁOWACKI (1802-1847)
Nr katalogowy: 131
Portret oficera
olej, tektura; 23 x 17 cm;
z prawej ślady sygnatury
olej, tektura; 23 x 17 cm;
z prawej ślady sygnatury
na odwrocie dwie nalepki (fragmenty) z nazwiskiem: Głowacki?
13 000 zł