Nr katalogowy: 860
Lampa ze stolikiem w stylu art deco
konstrukcja - sklejka, sona, fornir - orzech;
okucia - mosiądz; 177,5 x 64,5 x 45 cm;
Polska, lata 30. XX w.
na trzonie graniastym, lekko rozszerzającym się ku dołowi, zamontowanym na krótszym i prostym boku niewielkiego stolika z jednym zaokrąglonym bokiem i analogiczną półeczką u dołu, wspartym na trzech graniastych nóżkach, fornirowany orzechem. Ramie lampy zakończone metalową skuwką oraz graniastym prętem w zakończeniu którego zawieszony klosz (współczesny).
konstrukcja - sklejka, sona, fornir - orzech; okucia - mosiądz;
177,5 x 64,5 x 45 cm;
Polska, lata 30. XX w.
Lampa połączona ze stolikiem w stylu art déco, mebel pomocniczy, praktyczny i popularny w dwudziestoleciu międzywojennym.
1 200 zł