Nr katalogowy: 1606
Ptaszek - pliszka?
Niemcy, manufaktura porcelany w Nymphenburgu,
XX w.
figurka upierzonego błękitnie i brązowo ptaszka o długim ogonku, na płaskiej owalnej podstawie;
porcelana, farby podszkliwne; wys.12,3 cm, podstawa (owal) 7,6 x 11,6 cm;
sygn. wyciskiem na wierzchu i od spodu podstawy: tarcza herbowa, oraz wyciski: 293/11
Niemcy, manufaktura porcelany w Nymphenburgu, XX w.