Nr katalogowy: 604
Wazonik
Francja, Nancy, firma Daum, 1 ćw. XX w.
brzusiec spłaszczony przechodzący w długą szyjkę, dekorowany malowanymi
przedstawieniami drzew;
szkło wielobarwne (białe i zielone), matowe, szlifowane, wys. 22,5 cm;
sygn. na spodzie Daum/ Nancy./ BS
3 000 zł