Nr katalogowy: 603
Wazonik
Francja, Nancy, firma Daum, 1 ćw. XX w.
o spłaszczonej, kulistej formie, na niskiej stopie, dekorowany kwiatami;
szkło żółtawe i fioletowe, warstwowe, ręcznie malowane kwiaty, wys. 8,5 cm
sygn. na korpusie: Daum, Nancy, France
1 500 zł