Leszek RÓZGA (1924-2015)
Nr katalogowy: 306
Duchy miasteczka, 1962
akwaforta, papier;
33,5 x 25 cm (w świetle oprawy);
akwaforta, papier;
sygn. i dat. oraz opis u dołu ołówkiem: Duchy miasteczka - akwaforta 11/50 VII-62 Rózga