NELSON (XIX/XX w.)
Nr katalogowy: 211
Dziewczyna z kokardą we włosach
kompozycja metali patynowana na brąz, wys. 43 cm;
sygn.: Ant. … Nelson
sygn.: Ant. … Nelson