Wojciech ŚWIĘCKI (1823-1873)
Nr katalogowy: 209
Tancerka
brąz, wys. 29 cm;
sygn. na okrągłej podstawie: W. Święcki
figura młodej, skromnie odzianej tańczącej kobiety z upiętymi włosami, na okrągłej podstawie;
brąz, wys. 29 cm;
1 800 zł